Bazár

V neposlednom čase riedim svoju knižnicu a preto vás určite neprekvapilo, že aj tu sa objavil knižný bazár. Ak vás niečo zaujme, napíšte mi na esurinova@zsknk.sk, alebo zanechajte kontakt na seba v komentári.

Aktuálna ponuka: 

Odette Beane: Once Upon a Time: Bylo Nebylo - /ČJ/ - 6€ (http://www.martinus.sk/?uItem=190859). Čítanie to nebolo zlé, ale chcem ju dať preč v rámci môjho osobného bojkotu českých kníh. Fanúšikom milo pripomenie prvú sériu seriálu a ostatným ponúkne dobre napísaný príbeh, ktorého zápletku si nepamätám. Čo sa týka vonkajšieho zjavu, má trochu ohnuté rohy, inak len také ti paperbackové chybičky krásy, ktoré nijak do čítania nezasahujú.

Richelle Mead: Bloodlines - /AJ/ - 4 (http://www.martinus.sk/?uItem=108939). Prvý diel spin-offovej série k Upírskej Akadémií sa mi dosť páčil (lebo Adrian), ale bolo mi povedané, že smer, ktorým sa dej bude uberať u mňa až tak dobre nepochodí (lebo Adrian). Čo sa týka angličtiny, nebola nijak extra zložitá a čítala sa plynulo. Kniha má zjavné známky čítania na obálke (trochu nalomená väzba, ohnuté rohy), ale opäť, nijaká vada zasahujúca do čítania. 

Kerstin Gier: Prvá Strieborná kniha snov - PREDANÉ

Carrie Hope Fletcher: All I know now - /AJ/ - 7€ (http://www.bookdepository.com/All-I-Know-Now/9780751557510). Carrie je ako youtuberka veľmi sympatická a preto som z knihy bola trochu sklamaná. Je veľmi dobre napísaná, na to, že je to jej debut, zachováva si to jej rozprávanie, jej myšlienky a postrehy, ale niečo mi na nej nesedelo. Niektoré kapitoly skrátka zbytočné. Hádam sa niekomu zapáči viac. Je to hardback s lesklým prebalom, takže stále vyzerá dosť dobre, dokonca ako skoro nová, preto tá cena. 

Dan Howell & Phil Lester: The Amazing Book is Not on Fire - /AJ/ -  13€ (http://www.martinus.sk/?uItem=219077). Ďalší youtuberský kúsok, tentokrát však s biografickými prvkami. Za ich fanúšičku sa považujem, ale čakala som asi niečo iné. Je plná kreatívnych fotografií a editov a celkovo z grafického hľadiska na jedničku, len obsah, ktorý skutočne znel ako ich videá ma po polovici celkom nudil. Vyzerá skoro ako nová. 

Táák, dúfam, že si tu niečo nájdete a aj keď nie, tak nevadí. Uprednostňujem prevod na účet, ale poskytujem aj dobierku a osobný odber v CA, KNM, ZA (a dalo by sa aj v PN, ale tam som väčšinou len dvakrát do mesiaca).

0 komentárov:

Zverejnenie komentára